شرکت تعاونی دهیاری بخش مرکزی اصفهان

شرکت تعاونی دهیاری بخش مرکزی اصفهان

شرکت تعاونی

بخش مرکزی اصفهان

اصفهان

استان اصفهان

تعاونی

,دهیاری

,شرق

,اصفهان,

برسیانی,

روستای برسیان,

روستای زیار,منار زیار,

مسجد جامع کاج,

مسجد جامع دشتی,

مسجد جامع ازیران,

مسجد جامع و منار برسیان,

مسجد جامع و منارگار,

مسجد جامع هفتشویه,

مسجد جامع جیلان آباد,

منار زیار,

مسجد جامع کاج,

مسجد جامع سروشبادران,

مسجد جامع دهکرم,

پل چوم,

کبوتر خانه مزرعه گورت,

شرق اصفهان,

اصفهان خاور,

شرکت تعاونی دهیاری بخش مرکزی اصفهان

مصاحبه خبری با روزنامه ها و خبرگزاری ها
خبر کسب رتبه برتر در سومین نمایشگاه جامع مدیریت شهرداری‌ها در دو پایگاه خبری اصفهان فردا و آتی نیوز منتشر شد: سومین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری‌های سراسر کشور از تاریخ 20 تا 23 آبان جاری در مصلای بزرگ تهران برگزار شد.
در این نمایشگاه بیش از 300 شهرداری و سازمان وابسته، 180 شرکت و موسسه بخش خصوصی، 50 دهیاری و 47 شرکت دانش‌بنیان از مجموعه پارک‌های علم و فناوری حضور داشتند.
مدیرعامل تعاونی دهیاری‌های استان اصفهان و مسئول غرفه تعاونی دهیاری‌های استان در این نمایشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری اصفهان فردا گفت: غرفه استان اصفهان در سومین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری‌های سراسر کشور رتبه برتر را کسب کرد.
محسن برسیانیان با اشاره به اینکه استان اصفهان برای دومین سال پیاپی در این نمایشگاه حضور داشت، ادامه داد: سال گذشته این نمایشگاه با حضور استان‌های اصفهان، گیلان و خراسان رضوی به صورت پایلوت برگزار شد و استان‌ها دستاورد شهرداری‌ها و دهیاری‌های خود را به معرض دید عموم قرار دادند.
مسئول غرفه استان اصفهان در نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری‌ها با بیان اینکه این نمایشگاه در سال جاری با حضور 31 استان‌ کشور برگزار شد، تصریح کرد: استان‌های شرکت‌کننده در این نمایشگاه، دستاوردهای مختلفی از جمله فرهنگی، عمرانی، دفن پسماند و حمل و نقل خود را در غرفه‌های مربوط به هر استان عرضه کردند.
وی شعار شرکت‌ تعاونی دهیاری‌های استان اصفهان در این نمایشگاه را "توسعه گردشگری روستایی مساوی با درآمد پایدار" عنوان کرد و بیان داشت: در واقع این تعاونی وارد فازهای دیگری شده و هدف آن شناسایی ظرفیت‌های روستاهای سراسر استان اصفهان است.
برسیانیان افزود: تنها بناهای تاریخی مشهور همچون پل خواجو و سی و سه پل در اصفهان وجود ندارد، بلکه در روستاهای استان نیز بناهای کهن با ظرفیت بالای گردشگری هست که نیاز به شناسایی دارد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه غرفه استان اصفهان در این نمایشگاه مورد استقبال فراوان مردم قرار گرفت، ادامه داد: غرفه‌ استان اصفهان به شکل یک خانه روستایی و با همان حال و هوای روستا چیده شد و مورد استقبال وزیر کشور نیز قرار گرفت. مدیرعامل تعاونی دهیاری‌های استان اصفهان اضافه کرد: مسئولان برگزاری نمایشگاه از سازمان همیاری‌ها و شهرداری‌های کشور پس از بازدید از تمام غرفه‌ها، با توجه به آیتم‌های خاص، کسب دستاوردهای لازم و نوع چیدمان غرفه‌ها، استان اصفهان را به عنوان رتبه برتر این نمایشگاه معرفی کردند.
وی افزود: به گفته تابش‌فر، قائم مقام سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، تندیس و لوح تقدیر این نمایشگاه در آینده‌ای نزدیک به استان اصفهان تقدیم می‌شود.

مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی اصفهان:
با فعالیت تعاونی ها، اعتبارات دهیاری ها با بیشترین بازده جذب می شود

اصفهان فردا: فعالیت شرکت های تعاونی دهیاری ها، علاوه بر بومی سازی کارها، بازده و توان فعالیت در روستاها را نیز افزایش می دهد.
محسن برسیانیان مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری ها بخش مرکزی اصفهان با اعلام این مطلب به خبرنگار اصفهان فردا گفت: شرکت های تعاونی دهیاری ها که با هدف ارایه خدمات با نیروی مردمی و کیفیت بالاتر به روستاها و دهیاری ها تاسیس شد، هم اکنون به خوبی شکوفا شده و خدمات با کیفیت و با بازده بالا به روستاها ارایه داده است.
وی اظهار داشت: شرکت تعاونی دهیاری ها هم اکنون فعالیت هایی نظیر فعالیت های عمرانی، پل سازی، آسفالت معابر، فعالیت های فرهنگی، فعالیت های زیست محیطی و غیره را با بهترین کیفیت و قیمت بسیار مناسبتر نسبت به پیمانکاران دیگر انجام داده و هم اکنون نیز مشغول خدمت رسانی هستند.
برسیانیان به دلایل برتری فعالیت تعاونی های دهیاری ها به نسبت سایر پیمانکاران در روستاها و دهیاری ها اشاره کرد و گفت: با فعالیت شرکت تعاونی، کارها با مشارکت خود اهالی و استفاده از پتانسیل های داخل روستاها به پیش می رود که این کار ضمن افزایش بازده، منجر به جذب و اشتغال نیروهای بومی نیز شده است.
مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری ها بخش مرکزی اصفهان با بیان این که با فعالیت شرکت های تعاونی دلالان از پروژه های روستایی کنار رفته اند، افزود: استفاده از ظرفیت و پتانسیل روستا، افزایش کیفیت کار، کاهش هزینه های تمام شده و در نهایت افزایش بازده جذب اعتبارات روستایی از جمله منافع فعالیت شرکت های تعاونی های دهیاری هاست.
گفتنی است، شرکت تعاونی دهیاری در قالب سازمان همیاری شهرداری ها و دهیاری ها در کنار دهیاری ها تجمیع شده و راه اندازی شد تا خدمات ارایه شده به روستاها در این قالب صورت گیرد.
شرکت تعاونی دهیاری ها بخش مرکزی اصفهان، سه سال پیاپی و متوالی( سالهای 89، 90 و 91) بدلیل رعایت شاخصه های صورت گرفته و تبدیل پتانسیل بالقوه به بالفعل به عنوان شرکت تعاونی برتر انتخاب شده و از محسن برسیانیان، مدیر این شرکت تعاونی تجلیل شد.شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی اصفهان
شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی اصفهان
شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی اصفهان