شرکت تعاونی دهیاری بخش مرکزی اصفهان

شرکت تعاونی دهیاری بخش مرکزی اصفهان

شرکت تعاونی

بخش مرکزی اصفهان

اصفهان

استان اصفهان

تعاونی

,دهیاری

,شرق

,اصفهان,

برسیانی,

روستای برسیان,

روستای زیار,منار زیار,

مسجد جامع کاج,

مسجد جامع دشتی,

مسجد جامع ازیران,

مسجد جامع و منار برسیان,

مسجد جامع و منارگار,

مسجد جامع هفتشویه,

مسجد جامع جیلان آباد,

منار زیار,

مسجد جامع کاج,

مسجد جامع سروشبادران,

مسجد جامع دهکرم,

پل چوم,

کبوتر خانه مزرعه گورت,

شرق اصفهان,

اصفهان خاور,

شرکت تعاونی دهیاری بخش مرکزی اصفهان

شرکت تعاونی دهیاری در خبر گزاری ها
خبر کسب رتبه برتر در سومین نمایشگاه جامع مدیریت شهرداری‌ها در دو پایگاه خبری اصفهان فردا و آتی نیوز منتشر شد:

سومین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری‌های سراسر کشور از تاریخ 20 تا 23 آبان جاری در مصلای بزرگ تهران برگزار شد.
در این نمایشگاه بیش از 300 شهرداری و سازمان وابسته، 180 شرکت و موسسه بخش خصوصی، 50 دهیاری و 47 شرکت دانش‌بنیان از مجموعه پارک‌های علم و فناوری حضور داشتند.
مدیرعامل تعاونی دهیاری‌های استان اصفهان و مسئول غرفه تعاونی دهیاری‌های استان در این نمایشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری اصفهان فردا گفت: غرفه استان اصفهان در سومین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری‌های سراسر کشور رتبه برتر را کسب کرد.
محسن برسیانیان با اشاره به اینکه استان اصفهان برای دومین سال پیاپی در این نمایشگاه حضور داشت، ادامه داد: سال گذشته این نمایشگاه با حضور استان‌های اصفهان، گیلان و خراسان رضوی به صورت پایلوت برگزار شد و استان‌ها دستاورد شهرداری‌ها و دهیاری‌های خود را به معرض دید عموم قرار دادند.
مسئول غرفه استان اصفهان در نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری‌ها با بیان اینکه این نمایشگاه در سال جاری با حضور 31 استان‌ کشور برگزار شد، تصریح کرد: استان‌های شرکت‌کننده در این نمایشگاه، دستاوردهای مختلفی از جمله فرهنگی، عمرانی، دفن پسماند و حمل و نقل خود را در غرفه‌های مربوط به هر استان عرضه کردند.
وی شعار شرکت‌ تعاونی دهیاری‌های استان اصفهان در این نمایشگاه را "توسعه گردشگری روستایی مساوی با درآمد پایدار" عنوان کرد و بیان داشت: در واقع این تعاونی وارد فازهای دیگری شده و هدف آن شناسایی ظرفیت‌های روستاهای سراسر استان اصفهان است.
برسیانیان افزود: تنها بناهای تاریخی مشهور همچون پل خواجو و سی و سه پل در اصفهان وجود ندارد، بلکه در روستاهای استان نیز بناهای کهن با ظرفیت بالای گردشگری هست که نیاز به شناسایی دارد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه غرفه استان اصفهان در این نمایشگاه مورد استقبال فراوان مردم قرار گرفت، ادامه داد: غرفه‌ استان اصفهان به شکل یک خانه روستایی و با همان حال و هوای روستا چیده شد و مورد استقبال وزیر کشور نیز قرار گرفت.
مدیرعامل تعاونی دهیاری‌های استان اصفهان اضافه کرد: مسئولان برگزاری نمایشگاه از سازمان همیاری‌ها و شهرداری‌های کشور پس از بازدید از تمام غرفه‌ها، با توجه به آیتم‌های خاص، کسب دستاوردهای لازم و نوع چیدمان غرفه‌ها، استان اصفهان را به عنوان رتبه برتر این نمایشگاه معرفی کردند.
وی افزود: به گفته تابش‌فر، قائم مقام سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، تندیس و لوح تقدیر این نمایشگاه در آینده‌ای نزدیک به استان اصفهان تقدیم می‌شود.